Aymen BALIKÇI, Kurucu ve Genel Koordinatör

2006 yılında İstanbul Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisansını 2010 yılında Marmara Üniversitesi Fizyoloji Anabilim Dalında, Doktorasını ise 2018 yılının başında Kocaeli Üniversitesi Fizyoloji Anabilim Dalında “Taktil uyaranların, elektrofizyolojik, nöroanatomik ve davranışsal etkileri” adlı araştırma konusu ile tamamlamıştır. Mezun olduğundan bu yana pediatrik popülasyon ile çalışmaktadır.


Zeynep İkbal DOĞAN, Eğitim ve Organizasyon Koordinatörü

Uzman Fizyoterapist Zeynep ikbal DOĞAN, 2015 yılında Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarından itibaren pediatrik rehabilitasyona ilgi duymuştur ve 2 yıl süreyle Dr. Fzt Aymen Balıkçı gözetiminde pediatrik popülasyon ile çalışan bir merkezde gönüllü stajer olarak bulunmuştur. Mezun olduktan sonra Amerika da özel bir programa katılarak DIR/Floortime konseptini geliştiren ekibin içinde bulunan Ergoterapist Ro...


Duygu DEMİRBAŞ, Proje Araştırma ve Geliştirme Yöneticisi

Ergoterapist Duygu Demirbaş, Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümünden mezun olmuştur. Ayres Duyu Bütünleme Kursunu tamamlayarak SIPT sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bunun yanında Perception Action kursunu tamamlayan ilk ergoterapistlerdedir. Aktif olarak pediatrik popülasyon ile çalışmaktadır.